Najciekawsza konferencja HR
w Trójmieście

Follow the Rabbit to wyjątkowa konferencja tworzona przez specjalistów dla specjalistów. Przed nami już IV edycja tego wydarzenia w nowej odsłonie graficznej.Konferencja Follow the Rabbit jest miejscem wymiany doświadczeń, pozyskiwania wiedzy oraz nawiązywania relacji.

Już 11 kwietnia będziemy rozmawiać o nowych trendach rynkowych, budowaniu zaangażowania, komunikacji i kompetencjach HRowca. Będzie praktycznie i intensywnie, z dużą porcją inspiracji, konkretnych przykładów i rozwiązań.

Zapraszamy!

Co nowego u Królika?

Agenda

Odpowiedzialny Królik

0

Wchodząc na konferencję 2019 Follow the Rabbit będziesz poproszony o zakup cegiełki w kwocie 20 zł, która w całości będzie przeznaczona na wyposażenie dla Szkoły Podstawowej nr 26 w Gdyni. Pomagaj z radością.

Gabinet mediacji to projekt, który został zrealizowany za środki zebrane podczas poprzedniej edycji Follow The Rabbit na rzecz Szkoły Podstawowej nr 26. Przestrzeń jest przytulna i bezpieczna, a uczniowie przychodzą tutaj chętnie. Pomagajmy dalej – w większej skali.

Cel społeczny – 4000 PLN na zakup wyposażenia do strefy relaksu dla dzieci w szkole, którą zaprojektują sami uczniowie. Ogromna wartość tego projektu to także moc sprawcza, dajmy dzieciom możliwość wpływania na swoje bezpośrednie otoczenie.

Follow The Rabbit 2018

Tak inspirowaliśmy się w 2018 roku. Mówiliśmy m.in o RODO, szczęściu w pracy, o coachingu i o wykorzystaniu big data w dziale HR.

Bez Was nie byłoby Królika.
Dziękujemy!

Organizator:
Partner technologiczny:
Partnerzy medialni:
Partnerzy: